RODO

Pedagog szkolny

Galeria - laureaci

Kolo Turystyczne

Sport w szkole

Nie spóźniamy się

Ulti Clocks content

Rozwijaniem zdolności plastycznych, wyobraźni i poczuciem piękna w naszej szkole zajmuje się mgr Sławomir Weśniuk, absolwent UMCS w Lublinie (wychowanie plastyczne - grafika). Od 1982 r. do dzisiaj prowadzi zajęcia plastyczne (lekcje, kolo plastyczne, zajęcia pozalekcyjne) w terminie dogodnym chętnym dzieciom).

Główne cele kształcenia plastycznego to:

  • Kształtowanie postaw do wrażliwego i właściwego odbioru dzieł sztuki (architektura, rzeźba, malarstwo, grafika) i wiadomości z zakresu historii rozwoju sztuki,

  • Rozumienie piękna w codziennym otoczeniu, przyrodzie,

  • Poznawanie różnorodnych technik plastycznych,

  • Prezentowanie  dziecięcych wytworów plastycznych na wystawach szkolnych, środowiskowych

  • Udział w konkursach plastycznych organizowanych przez Ośrodki Kultury (gminne, powiatowe,  wojewódzkie, krajowe i  międzynarodowe),

  • Posługiwanie się zdobytymi umiejętnościami w praktyce.

Szkoła może poszczycić się wieloma  laureatami konkursów plastycznych.

Dotychczasowi laureaci z plastyki...(tabela)


Lp.

Nagroda

Jaka

Nazwa konkursu

Gdzie

Laureat

Rok

1

I Nagroda

Wojewódzka

„Dziecko w świecie współczesnym”

Siedlce

Tomasz Ostas

1987

2

II Nagroda

Wojewódzka

„Dziecko w świecie współczesnym”

Siedlce

Mariusz Skoniecki

1987

3

Nagroda

Ogólnopolska

„Krajobraz Polski”

Gorzów  W.

Dorota Rozbicka

1988

4

Wyróżnienie

Ogólnopolska

„Krajobraz Polski”

Gorzów  W.

Iwona Skoniecka

1988

5

Wyróżnienie

Ogólnopolska

„Krajobraz Polski”

Gorzów  W.

Marzena Horabik

1988

6

I Nagroda

Wojewódzka

„Ochrona przyrody”

Siedlce

Robert Ostas

1988

7

III Nagroda

Wojewódzka

„Dziecko w świecie współczesnym”

Siedlce

Dorota Dmowska

1989


8

I Nagroda

Ogólnopolska

„Straż pożarna w służbie społ.”

Warszawa

Edyta Paczuska

1990

9

I Nagroda

Ogólnopolska


„Straż pożarna w służbie społ.”

Warszawa

Marcin Paczuski

1990

10

II Nagroda

Ogólnopolska

„Straż pożarna w służbie społ.”

Warszawa

Jacek Nicewicz

1990

11

III Nagroda

Ogólnopolska

„Straż pożarna w służbie społ.”

Warszawa

Jolanta Kąkol c. J.

1990

12

III Nagroda

Ogólnopolska

„Straż pożarna w służbie społ.”

Warszawa

Jarosław Paczuski

1990

13

Nagroda

Międzynarodowa

„Przyroda naszym domem”

Płock

Ewa Sobecka

1990

14

Nagroda

Międzynarodowa

„Twórczość młodych plastyków”

Finlandia

Piotr Ostas

1990

15

Nagroda

Międzynarodowa

„Twórczość młodych plastyków”

Finlandia

Agnieszka Bednarczyk

1990

16

Nagroda  zesp.

Ogólnopolska

„Mój krzyk”

Gdańsk

40-stu uczniów

1990

55

Nagroda

Ogólnopolska

„Krajobraz Polski”

Jelenia Góra

Ewa Duś

1991

56

Nagroda

Ogólnopolska

„Krajobraz Polski”

Jelenia Góra

Emil Jeżowski

1991

57

Nagroda

Ogólnopolska

„Krajobraz Polski”

Jelenia Góra

Aneta Kosiorek

1991

58

Nagroda

Wojewódzka

„Ochrona Środowiska”

Siedlce

Aneta Gizińska

1991

59

Nagroda

Wojewódzka

„Ochrona Środowiska”

Siedlce

Katarzyna Boruc

1991

60

Wyróżnienie

Wojewódzkie

„Odzyskanie Niepodległości przez Polskę”

Siedlce

Katarzyna Boruc

1991

61

I Nagroda

Wojewódzka

„Wolna Niepodległa”

Siedlce

Aneta Gizińska

1992

62

II Nagroda

Wojewódzka

„Wolna Niepodległa”

Siedlce

Aneta Gizinska

1992

63

I Nagroda

Wojewódzka

„Być strażakiem”

Siedlce

Łukasz Dybowski

1993

64

II Nagroda

Wojewódzka

„Być strażakiem”

Siedlce

Rafał Montewka

1993

65

III Nagroda

Wojewódzka

„Być strażakiem”

Siedlce

Katarzyna Wakuła

1993

66

Wyróżnienie

Wojewódzkie

„Być strażakiem”

Siedlce

Koło plastyczne

1993

67

Nagroda

Wojewódzka

„Mój Ęxlibris”

Siedlce

Katarzyna Boruc

1994

68

Nagroda

Wojewódzka

„Mój Exlibris”

Siedlce

Aneta Gizińska

1994

69

Nagroda

Ogólnopolska

„Walczymy z narkomanią”

Toruń

Katarzyna Boruc

1995

70

III Nagroda

Wojewódzka

„Być strażakiem”

Siedlce

Jacek Żelazowski

1995

71

Wyróżnienie

Wojewódzkie

„Być strażakiem”

Siedlce

Paweł Górski

1995

72

Wyróżnienie

Międzynarodowe

„Wystawa młodych plastyków”

Finlandia

Justyna Stańska

1996

73

Wyróżnienie

Międzynarodowe

„Wystawa młodych plastyków”

Finlandia

Paweł Dybowski

1996

74

Wyróżnienie

Międzynarodowe

„Wystawa młodych plastyków”

Finlandia

Radosław Próchnicki

1996

75

Wyróżnienie

Międzynarodowe

Biennale Grafiki Dziecięcej

Toruń

Radosław Próchnicki

1996

76

Wyróżnienie

Międzynarodowe

Biennale Grafiki Dziecięcej

Toruń

Marzena Kalisz

1996

77

Nagroda

Ogólnopolska

„Krajobraz Polski”

Zamość

Marzena Kalisz

1996

78

Nagroda

Ogólnopolska

„Krajobraz Polski”

Zamość

Ewa Kisielińska

1996

79

Nagroda

Międzynarodowa

„Czysta woda-czyste powietrze”

Litwa

Paweł Górski

1996

80

Nagroda

Międzynarodowa

„Czysta woda-czyste powietrze”

Litwa

Marta Gizińska

1996

81

Nagroda

Międzynarodowa

„Ptaki”

Litwa

Ewa Fałdowska

1997

82

Nagroda

Ogólnopolska

„Krajobraz Polski”

Gdańsk

Dariusz Karczewski

1997

83

Nagroda

Wojewódzka

„Być strażakiem”

Siedlce

Łukasz Krzymowski

1997

84

Nagroda

Wojewódzka

„Być strażakiem”

Siedlce

Anita Ksionek

1997

85

Nagroda

Wojewódzka

„Być strażakiem”

Siedlce

Dariusz Karczewski

1997

86

Nagroda

Wojewódzka

„Być strażakiem”

Siedlce

Urszula Ksionek

1997

87

Nagroda

Wojewódzka

„Być strażakiem”

Siedlce

Damian Próchnicki

1997

88

Nagroda

Wojewódzka

„Być strażakiem”

Siedlce

Cezary Gochnio

1997

89

Nagroda

Wojewódzka

„Być strażakiem”

Siedlce

Marcin Kobyliński

1997

90

Nagroda

Wojewódzka

„Być strażakiem”

Siedlce

Marcin Rytel

1997

91

Nagroda

Wojewódzka

„Być strażakiem”

Siedlce

Martyna Sikorska

1997

92

Nagroda

Wojewódzka

„Być strażakiem”

Siedlce

Kamil Kryński

1997

93

Nagroda

Wojewódzka

„Być strażakiem”

Siedlce

Patrycja Sikorska

1997

94

Nagroda

Wojewódzka

„Być strażakiem”

Siedlce

Fabian Próchnicki

1997

95

Nagroda

Wojewódzka

„Być strażakiem”

Siedlce

Paweł Górski

1997

96

Nagroda

Wojewódzka

„Być strażakiem”

Siedlce

Mateusz Weśniuk  l. 4.5

1997

97

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Toruń-architektury trwanie”

Toruń

Paweł Ksionek

1998

98

Nagroda

Ogólnopolska

„Krajobraz Polski”

Siedlce

Michał Barczak

1998

99

Nagroda

Ogólnopolska

„Krajobraz Polski”

Siedlce

Michał Skup

1998

100

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Krajobraz Polski”

Siedlce

Fabian Próchnicki

1998

101

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Krajobraz Polski”

Siedlce

Cezary Gochnio

1998

102

Wyróznienie Ogólnopolskie "Krajobraz Polski" Siedlce

Agata Czerska

103

I Nagroda

Wojewódzka

„Być strażakiem”

Siedlce

Michał Barczak

1998

104

I  Nagroda

Wojewódzka

„Być strażakiem”

Siedlce

Magdalena Filipek

1998

105

II Nagroda

Wojewódzka

„Być strażakiem”

Siedlce

Piotr Ostas

1998

106

III  Nagroda

Wojewódzka

„Być strażakiem”

Siedlce

Wojciech Skup

1998

107

Wyróżnienie

Wojewódzkie

„Być strażakiem”

Siedlce

Krzysztof Kamiński

1998

108

Wyróżnienie

Wojewódzkie

„Być strażakiem”

Siedlce

Aleksandra Rowicka

1998

109

Nagroda

Ogólnopolska

„Śniadanie z płatkami Nestle”

Toruń

Paweł Górski

1998

110

Nagroda

Ogólnopolska

„Śniadanie z płatkami Nestle”

Toruń

Daniel Wojewódzki

1998

111

Wyróżnienie

Wojewódzkie

„Papież jakiego znam”

Siedlce

Damian Próchnicki

1999

112

Wyróżnienie

Wojewódzkie

„Papież jakiego znam”

Siedlce

Paweł Ksionek

1999

113

Nagroda G.Prix

Wojewódzkie

„Papież jakiego znam”

Siedlce

Michał Barczak

1999

114

Nagroda

Wojewódzka

„Papież jakiego znam”

Siedlce

Michał Barczak

1999

115

Nagroda

Wojewódzka

„Papież jakiego znam”

Siedlce

Paweł Ksionek

1999

116

Nagroda

Wojewódzka

„Szczęśliwa rodzina”

Siedlce

Kamila Jachowska

1999

117

Nagroda

Wojewódzka

„Szczęśliwa rodzina”

Siedlce

Marlena Podniesińska

1999

118

Nagroda

Ogólnopolska

„Krajobraz Polski”

Białystok

Daniel Ostas

1999

119

Nagroda

Ogólnopolska

„Krajobraz Polski”

Białystok

Piotr Ostas

1999

120

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Krajobraz Polski”

Białystok

Wojciech Ciepliński

1999

121

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Krajobraz Polski”

Białystok

Robert Kobyliński

1999

122

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Człowiek i jego praca”

Ciechocinek

Monika Popowska

1999

123

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Człowiek i jego praca”

Ciechocinek

Anita Ksionek

1999

124

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Człowiek i jego praca”

Ciechocinek

Anna Dziewulak

1999

125

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Człowiek i jego praca”

Ciechocinek

Sęk Mariusz

1999

126

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Człowiek i jego praca”

Ciechocinek

Urszula Ksionek

1999

127

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Człowiek i jego praca”

Ciechocinek

Artur Ksionek

1999

128


129

130


131

Wyróżnienie


Wyróżnienie

Wyróżnienie


Wyróżnienie

Ogólnopolskie


Ogólnopolskie

Ogólnopolskie


Ogólnopolskie

„Człowiek i jego praca”

„Człowiek i jego praca”

„Człowiek i jego praca”

„Człowiek i jego praca”

Ciechocinek


Ciechocinek

Ciechocinek


Ciechocinek

Aleksandra Rowicka

Patryk Szymaniak

Mateusz Bednarczyk

Magda Księżopolska

1999


1999

1999


1999

132

Dyplom uzn.

Międzynarodowy

Biennale grafiki dziecięcej

Toruń

Damian Próchnicki

2000

133

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Krajobraz Polski”

Częstochowa

Robert Paczuski

2000

134

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Krajobraz Polski”

Częstochowa

Tomasz Mazurek

2000

135

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Krajobraz Polski”

Częstochowa

Daniel Skup

2000

136

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Krajobraz Polski”

Częstochowa

Łukasz Krzymowski

2000

137

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Krajobraz Polski”

Częstochowa

Mateusz Bednarczyk

2000

138

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Partnerstwo na drodze”

Warszawa

Agnieszka Ostas

2000

139

I Nagroda

Ogólnopolska

„Partnerstwo na drodze”

Warszawa

Mateusz Bednarczyk

2000

140

III Nagroda

Ogólnopolska

„Człowiek i jego praca

Ciechocinek

Sylwia Cichocka

2000

141

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Człowiek i jego praca

Ciechocinek

Ewelina Rytel

2000

142

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Człowiek i jego praca

Ciechocinek

Mateusz Bednarczyk

2000

143

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Człowiek i jego praca

Ciechocinek

Karolina Dudek

2000

144

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Człowiek i jego praca

Ciechocinek

Łukasz Barczak

2000

145

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Człowiek i jego praca

Ciechocinek

Ewa Godlewska

2000

146

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Człowiek i jego praca

Ciechocinek

Beata Grzymała

2000

147

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Człowiek i jego praca

Ciechocinek

Anna Nicewicz

2000

148

Nagroda

b. woj. siedleckie

„Szczęśliwa rodzina”

Siedlce

Łukasz Barczak

2000

149

Nagroda

b. woj. siedleckie

„Szczęśliwa rodzina”

Siedlce

Sylwia Cichocka

2000

150

Nagroda

b. woj. siedleckie

„Szczęśliwa rodzina”

Siedlce

Paulina Bednarczyk

2000

151

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Dzień Ziemi-2000”- Zielona piramida marzeń

Warszawa

Magda Księżopolska

2000

152

I Nagroda

b. woj. siedleckie

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Łukasz Barczak

2001

153

Wyróżnienie

b. woj. siedleckie

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Karolina Dudek

2001

154

Wyróżnienie

b. woj. siedleckie

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Marta Borkowska

2001

155

Nagroda

Powiatowa

„Co w trawie piszczy”

Chlewiska

Anna Dziewulak

2001

156

Nagroda

Powiatowa

„Co w trawie piszczy”

Chlewiska

Łukasz Barczak

2001

157

Wyróżnienie

Powiatowa

„Co w trawie piszczy”

Chlewiska

Aneta Cołoś

2001

158

Wyróżnienie

Powiatowa

„Co w trawie piszczy”

Chlewiska

Ewelina Rytel

2001

159

Wyróżnienie

Powiatowa

„Co w trawie piszczy”

Chlewiska

Mateusz Bednarczyk

2001

160

Nagroda

b. woj. siedleckie

„Szczęśliwa rodzina”

Siedlce

Ewelina Rytel

2001

161

Nagroda

b. woj. siedleckie

„Szczęśliwa rodzina”

Siedlce

Katarzyna Cołoś

2001

162

Nagroda

b. woj. siedleckie

„Szczęśliwa rodzina”

Siedlce

Bartosz Polkowski

2001

163

Nagroda

Ogólnopolska

„Krajobraz Polski”

Kielce

Urszula Sikorska

2001

164

Nagroda

Ogólnopolska

„Krajobraz Polski”

Kielce

Tomasz Mazurek

2001

165

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Marta Borkowska

2002

166

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Anna Nicewicz

2002

167

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Mateusz Nicewicz

2002

168

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Krzysztof Kisieliński

2002

169

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Wioletta Rabińska

2002

170

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Joanna Dmowska

2002

171

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Michał Frank

2002

172

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Paweł Cołoś

2002

173

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Jakub Urbański

2002

174

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Urszula Kużawska

2002

175

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Agnieszka Ostas

2002

176

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Beata Rytel

2002

177

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Mateusz Bednarczyk

2002

178

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Mariola Krasnodębska

2002

179

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Ewelina Gadomska

2002

180

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Dorota Nicewicz

2002

181

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Tomasz Fałdowski

2002

182

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Ewelina Rytel

2002

183

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Krzysztof Dębski

2002

184

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Magda Kisielińska

2002

185

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Daniel Księżopolski

2002

186

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Magdalena Ślaz

2002

187

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Karolina Dudek

2002

188

Wyróżnienie

Powiatowe

„Bądź bezpieczny na drodze”

Siedlce

Iga Zemło

2002

189 Wyróżnienie Powiatowe „Bądź bezpieczny na drodze” Siedlce Edyta Dmowska 2002

190


III Nagroda


Powiatowa


„Bądź bezpieczny na drodze"


Siedlce


Patryk Dębski


2002


191 Nagroda b.woj. siedleckie „Szczęśliwa Rodzina” Siedlce Marcin Frank 2002

192

Nagroda

b. woj. siedleckie

„Szczęśliwa Rodzina”

Siedlce

Paulina Horabik

2002

193

Nagroda

b. woj. siedleckie

„Szczęśliwa Rodzina”

Siedlce

Anna Nicewicz

2002

194

Wyróżnienie

Międzynarodowe

„Człowiek i jego praca”

Ciechocinek

Anna Nicewicz

2003

195

Wystawa

Ogólnopolska

„ J. Paweł II-Apostoł Jedności”

Częstochowa

Anna Nicewicz

2003

196

197

Wystawa

Nagroda

Ogólnopolska

Powiatowa

„ J. Paweł II-Apostoł Jedności”

„Szczęśliwa Rodzina”

Częstochowa

Siedlce

Anita Bielecka

Agnieszka  Świniarska

2003

2003

198

Nagroda

Powiatowa

„Szczęśliwa rodzina”

Siedlce

Michał Remiszewski

2003

199

I Nagroda

Powiatowa

„Żyj zdrowo i bezpiecznie”

Siedlce

Kasia Michałowska

2004

200

I Nagroda

Powiatowa

„Żyj zdrowo i bezpiecznie”

Siedlce

Mateusz Krupa

2004

201

202

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Powiatowe

Powiatowe

„Żyj zdrowo i bezpiecznie”

„Żyj zdrowo i bezpiecznie”

Siedlce

Siedlce

Magdalena Rytel

Anna Bielecka

2004

2004

203

Wyróżnienie

Powiatowe

„Żyj zdrowo i bezpiecznie”

Siedlce

Iwona Paczuska

2004

204

Nagroda

Wojewódzka

„Żyj zdrowo i bezpiecznie”

Radom

Kasia Michałowska

2004

205

I  Nagroda

Powiatowa

„Sport sposobem na sukces”

Siedlce

Ola Cymerska

2004

206

I  Nagroda

Powiatowa

„Sport sposobem na sukces”

Siedlce

Jakub Ranecki

2004

207

I  Nagroda

Powiatowa

„Sport sposobem na sukces”

Siedlce

Paulina Bednarczyk

Anita Bednarczyk

2004

208

II  Nagroda

Powiatowa

„Sport sposobem na sukces”

Siedlce

Joanna Dmowska

Emilka Królikowska

2004

209

III  Nagroda

Powiatowa

„Sport sposobem na sukces”

Siedlce

Paulina Horabik

Kasia Michałowska

2004

210

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Krajobraz Polski”

Białystok

Grzegorz Próżanin

2004

211

Wyróżnienie

Ogólnopolskie

„Krajobraz Polski”

Białystok

Michał  Szymaniak

2004

212

Finał

Wojewódzki

„Konkurs Ekologiczny”

Siedlce

Małgorzata Dmowska

2004

213

Finał

Wojewódzki

„Konkurs Ekologiczny”

Siedlce

Ilona  Kozioł

2004

214

Finał

Wojewódzki

„Konkurs Ekologiczny”

Siedlce

Marlena Skup

2004

215

Finał

Wojewódzki

„Konkurs Ekologiczny”

Siedlce

Ewelina Pływacz

2004

216

Finał

Wojewódzki

„Konkurs Ekologiczny”

Siedlce

Natalia Rowicka

2004

217

Finał

Wojewódzki

„Konkurs Ekologiczny”

Siedlce

Beata Bujalska

2004

218

Finał

Wojewódzki

„Konkurs Ekologiczny”

Siedlce

Ewelina Góralczyk

2004

219

Finał

Wojewódzki

„Konkurs Ekologiczny”

Siedlce

Joanna Popowska

2004

220

Finał

Wojewódzki

„Konkurs Ekologiczny”

Siedlce

Martyna Śliwińska

2004

221

Finał

Wojewódzki

„Konkurs Ekologiczny”

Siedlce

Marcin Frank

2004

222

Finał

Wojewódzki

„Konkurs Ekologiczny”

Siedlce

Piotr Kisieliński

2004

223

I Nagroda

Powiatowa

„Woda –Bezpieczeństwo -Ja”

Siedlce

Ewelina Wilińska

2005

224

Wyróżnienie

b. siedleckie

„Bezpieczna droga nie tylko do szkoły”

Siedlce

Ewelina Wilińska

2005

225

III Nagroda

Powiatowa

„Narkotykom mówię Nie”

Siedlce

Anna Krupa

2005

226

Wyróżnienie Specjalne

Międzynarodowe

„Człowiek i jego praca”

Ciechocinek

Anna Remiszewska

2005

227

Wyróżnienie Honorowe

Międzynarodowa

„Człowiek i jego praca”

Ciechocinek

Marcin Frank

2005

228

Wyróżnienie Honorowe

Międzynarodowa

„Człowiek i jego praca”

Ciechocinek

Natalia Rowicka

2005

229

Wyróżnienie Honorowe

Międzynarodowe

„Człowiek i jego praca”

Ciechocinek

Anna Krupa

2005

230

Wystawa

Międzynarodowa

„Zawsze zielono – zawsze niebiesko”

Toruń

Marcin Frank

2005

231

Finał

Wojewódzki

„Konkurs Ekologiczny”

Warszawa

Marcin Ślaz

2005

232

Finał

Wojewódzki

„Konkurs Ekologiczny”

Warszawa

Martyna Śliwińska

2005

233

Finał

Wojewódzki

„Konkurs Ekologiczny”

Warszawa

Katarzyna Gadomska

2005

234

Wyróżnienie

Wojewódzkie

"W krainie baśni i rzeczywistości"

Warszawa

Karolina Skup

2006

235

Wyróżnienie

Wojewódzkie

"W krainie baśni i rzeczywistości"

Warszawa

Miłosz Rowicki

2006

236

Wyróżnienie

Wojewódzkie

"W krainie baśni i rzeczywistości"

Warszawa

Paulina Dmowska

2006

237

Wyróżnienie

Wojewódzkie

"W krainie baśni i rzeczywistości"

Warszawa

Urszula Ławecka

2006

238

Wyróżnienie

Wojewódzkie

"W krainie baśni i rzeczywistości"

Warszawa

Paulina Gołąb

2006

239

I Nagroda

Powiatowa

„Narkotykom mówię nie”

Siedlce

Natalia Nowak

2006

240

Nagroda

Powiatowa

"Stop agresji"

Siedlce

Katarzyna Horabik

2007

241

Nagroda

Wojewódzka

"Stop agresji"

Radom

Łukasz Cołoś

2007

242

Nagroda

Rejonowa

"90 lat Odzyskania Niepodległości"

Węgrów

Kinga Soszyńska

2008

243

Nagroda

Rejonowa

"90 lat Odzyskania Niepodległości"

Węgrów

Katarzyna Rozbicka

2008

244

Wyróżnienie

Rejonowe

"90 lat Odzyskania Niepodległości"

Węgrów

Magdalena Sikorska

2008

245

Wyróżnienie

Powiatowe

"Bezpieczne gospodarstwo"

Chodów

Justyna Rytel

2008

246

Wyróżnienie

Powiatowe

"Bezpieczne gospodarstwo"

Chodów

Magdalena Sikorska

2008

247

Nagroda

Powiatowa

"Niebezpieczne gospodarstwo"

Siedlce

Patrycja Świniarska

2008

248

I Nagroda

Powiatowa

„Zapobieganie pożarom”

Chodów

Kinga Soszyńska

2009

249

II Nagroda

Powiatowa

„Zapobieganie pożarom”

Chodów

Justyna Rytel

2009

250

III Nagroda

Powiatowa

„Zapobieganie pożarom”

Chodów

Magdalena Sikorska

2009

251

I Nagroda

Wyróżnienie

Powiatowa

Wojewódzkie

"Konkurs Ekologiczny"

Siedlce

Warszawa

Daria Postek

2009

252

I Nagroda

Powiatowa

"Kartka do Św. Mikołaja"

Chodów

Magda Sołoniewicz.

2010

253

III Nagroda

Powiatowa

„Jak bezpiecznie pomagam

w gospodarstwie?”

Siedlce

Dominika Popowska

2010

254

III Nagroda

Powiatowa

"Kartka do Św. Mikołaja"

Chodów

Wiktoria Soszyńska

2011

255

III Nagroda

Powiatowa

"Kartka do Św. Mikołaja"

Chodów

Patrycja Talacha

2011

256

Nagroda

Diecezjalna

„Dłonie są krajobrazem serca”

Ulan-Majorat

Julia Skup

2011

257

Wyróżnienie

Międzynarodowe

„Człowiek i jego praca”

Ciechocinek

Wiktoria Soszyńska

2011

258

Wyróżnienie

Powiatowe

„Szopka Bożonarodzeniowa”

Chodów

Julia Skup

2012

259

Wyróżnienie

Powiatowe

„Szopka Bożonarodzeniowa”

Chodów

Wiktoria Soszyńska

2012

260


Wyróżnienie

Powiatowe

„Szopka Bożonarodzeniowa”

Chodów

Marlena Stelęgowska

2012

261 Wyróżnienie Powiatowe "Praca strażaka" Siedlce Aleksandra Zwolińska 2012
262 Wyróżnienie Powiatowe "Praca strażaka" Siedlce Wiktoria Soszyńska 2012
263 Wyróżnienie Powiatowe "Praca strażaka" Siedlce Agnieszka Kisielińska 2012
264 Wyróżnienie Międzynarodowe "Zawsze ziel.-zawsze niebiesko-woda" Toruń Karolina Podniesińska 2013
265 Nagroda Powiatowa Niepodległość Siedlce Izabella Księżopolska 2013
266 Nagroda Powiatowa Niepodległość Siedlce Kamil Księżopolski 2013
267 Nagroda Powiatowa Niepodległość Siedlce Anna Dmowska 2013
268 Nagroda Powiatowa Niepodległość Siedlce Cezary Dmowski 2013

269

Nagroda Powiatowa Niepodległość Siedlce Marcin Bednarczyk 2013
270 Nagroda Diecezjalna "Nauczcie się kochać co dobre i piękne" Ulan-Majorat Anna Paczóska 2014
271 Wyróżnienie Powiatowe "Zima w lesie" Siedlce Natalia Dębska 2014
272 Nagroda
Powiatowa
"Spotkanie z historią" Siedlce Magdalena Korczak 2014
273 Nagroda Powiatowa "Spotkanie z historią" Siedlce Izabella Księżopolska 2014
274 Wyróżnienie Powiatowe "Spotkanie z historią" Siedlce Anna Dmowska 2014
275 Wyróżnienie Powiatowe "Spotkanie z historią" Siedlce
Ewelina Kosiorek 2014
276 I Nagroda Powiatowa "Nasze drzewa" Siedlce Oliwia Antoniak 2015
277 III Nagroda Powiatowa "Nasze drzewa" Siedlce

Magda Pływacz

op.Ewa Wrzecion

2015
278 Wyróżnienie Powiatowe "Nasze drzewa" Siedlce Marcelina Rowicka 2015
279 Wyróżnienie Powiatowe "Nasze drzewa" Siedlce Krzysztof Kowalski 2015
280 Wyróżnienie Powiatowe "Nasze drzewa" Siedlce Daniel Zdzieborski 2015
281 Nagroda Diecezjalna "Wszyscy jesteśmy powołani do świętości..." Ulan-Majorat Oliwia Czerwińska 2015
282 Wyróżnienie Diecezjalne "Wszyscy jesteśmy powołani do świętości..."
Ulan-Majorat Weronika Kowalczyk 2015
283 Nagroda Diecezjalna "Wszyscy jesteśmy powołani do świętości..." Ulan-Majorat

Oliwia Gołoś

op.Ewa Wrzecion

2015
284 Nagroda Powiatowa "Moje ulubione miejsce w ojczyźnie" Siedlce Anna Paczóska 2015
285 Wyróżnienie Powiatowe "Moje ulubione miejsce w ojczyźnie" Siedlce

Maja Filipek

op.M.Soszyńska

2015
286 Wyróżnienie Powiatowe "Moje ulubione miejsce w ojczyźnie" Siedlce

Nikola Gotowicka

op.M.Soszyńska

2015
287 Wyróżnienie Powiatowe "Moje ulubione miejsce w ojczyźnie" Siedlce Julia Kosiorek 2015
288 Wyróżnienie Powiatowe "Moje ulubione miejsce w ojczyźnie" Siedlce Aleksandra Kąkol 2015
289 Wyróżnienie Diecezjalne "Moje miejsce w rodzinie i rodzinie wszystkich Polaków" Ulan-Majorat Weronika Kowalczyk 2016
290 III Nagroda Powiatowa
"Ptaki" Siedlce Anna Dmowska 2016
291 I Nagroda Powiatowa "W trosce o nasze bezpieczeństwo" Siedlce

Maja Filipek

op.Mirosława Soszyńska

2016
292 I Nagroda Powiatowa "W trosce o nasze bezpieczeństwo" Siedlce Iza Dmowska 2016
293 II Nagroda Powiatowa "W trosce o nasze bezpieczeństwo" Siedlce Krystian Próchnicki 2016
294 III Nagroda Powiatowa "W trosce o nasze   bezpieczeństwo" Siedlce Anna Paczóska 2016
295 Nagroda Powiatowa "Niepodległość w oczach dzieci i młodzieży" Siedlce Klaudia Kamińska 2016
296 Nagroda Powiatowa "Niepodległość w oczach dzieci i młodzieży"
Siedlce Zuzanna Zaliwska 2016
297 Nagroda Powiatowa "Niepodległość w oczach dzieci i młodzieży"
Siedlce Agata Krupa 2016
298 Nagroda Powiatowa "Niepodległość w oczach dzieci i młodzieży"
Siedlce Ewa Dmowska 2016
299 Wyróżnienie Powiatowe "Niepodległość w oczach dzieci i młodzieży"
Siedlce Kornelia Przesmycka 2016
300 Wyróżnienie Powiatowe "Niepodległość w oczach dzieci i młodzieży"
Siedlce Wiktoria Gałecka 2016
301 Wyróżnienie Powiatowe "Niepodległość w oczach dzieci i młodzieży"
Siedlce Oliwia Kobylińska 2016
302 Wyróżnienie Powiatowe "Niepodległość w oczach dzieci i młodzieży"
Siedlce Natalia Pływacz 2016
303 Wyróżnienie Powiatowe "Niepodległość w oczach dzieci i młodzieży"
Siedlce Weronika Noszczak 2016
304 Wyróżnienie Powiatowe "Niepodległość w oczach dzieci i młodzieży"
Siedlce Ewelina Kosiorek 2016
305 Nagroda Diecezjalna "Idźmy naprzód z nadzieją" Ulan-Majorat Martyna Soszyńska 2017
306 II Nagroda Powiatowa Straż Pożarna- Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" Siedlce Agata Krupa 2017
307 Wyróżnienie Powiatowe "Barwy Niepodległości" Siedlce Alicja Nicewicz 2017
308 Wyróżnienie Powiatowe "Barwy Niepodległości" Siedlce Emilia Paczuska 2017
309 Wyróżnienie Powiatowe "Barwy Niepodległości" Siedlce Weronika Noszczak 2017
310 Wyróżnienie Powiatowe "Barwy Niepodległości" Siedlce Adrianna Krzewniak 2017
311 Wyróżnienie Powiatowe "Barwy Niepodległości" Siedlce Natalia Chacińska 2017
312 Nagroda Powiatowa "Barwy Niepodległości" Siedlce Lena Godlewska 2017
314 Nagroda
Powiatowa "Barwy Niepodległości" Siedlce Wiktoria Cołoś 2017
315 Nagroda Powiatowa "Barwy Niepodległości" Siedlce Julia Dmowska 2017
316 Nagroda Powiatowa "Barwy Niepodległości" Siedlce Martyna Soszyńska 2017
317 Nagroda Powiatowa "Barwy Niepodległości" Siedlce Zuzanna Zaliwska 2017
318 Nagroda Powiatowa "Barwy Niepodległości" Siedlce Wiktoria Gałecka 2017
319 Nagroda Diecezjalna "Promieniowanie ojcostwa" Ulan-Majorat Adrianna Krzewniak 2018
320

III Nagroda

Powiatowa

Festiwal Kultury

"Ptasi koncert w leśnej filharmonii"

Chodów-Strzała Martyna Krupa 2018
strona główna◄

 

"Barwy Niepodległości"